Znajdź swoje wnętrze

REGULAMIN FIRMY NIERUCHOMOŚCI KURPIEL

 

Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 12 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta o prawach konsumenta (tj.Dz.U.2019.0.134) informujemy:

 

  1. Firma NIERUCHOMOŚCI ROBERT KUPRIEL z s. w Przemyślu (dalej zwane : biuro nieruchomości lub Pośrednik) świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w najmie, kupnie/sprzedaży nieruchomości.
  2. Biuro nieruchomości jest wpisane w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej.

NIP: 7951550442.

  1. Firma NIERUCHOMOŚCI ROBERT KUPRIEL ma swoją siedzibę w Przemyślu przy ul. Jagiellońskiej 12, 37-700 Przemyśl, nr 16 671 71 71, adres mailowy: biuro@g-gk.com

Biuro posiada Oddziały w: Jarosławiu 35-700 przy ul. Jana Pawła II 8, tel. 16 623 23 23, Krakowie 31-048 przy ul. Św. Gertrudy 24, tel. 12 430 30 30,  Rzeszowie 35 -304  przy ul. Zagłoby 8

  1. Biuro nieruchomości za świadczenie swoich usług pobiera:

4.1. opłatę ryczałtową w wysokości 50 % należnego wynagrodzenia, w przypadku skojarzenia stron i zawarcia umowy przedwstępnej, gdyby nie doszło do transakcji (sprzedaży/najmu/podnajmu/ dzierżawy nieruchomości/lokalu)

4.2. prowizję ustalaną z Klientem:  od ceny sprzedaży/zakupu nieruchomości; jednomiesięczny umowny czynsz najmu/podnajmu/dzierżawy.

Rezygnacja Klienta  z poszczególnych czynności Pośrednika wymienionych w umowie  nie stanowi podstawy do zmniejszenia lub niezapłacenia należnego Pośrednikowi wynagrodzenia.

Do prowizji doliczany jest podatek od towarów i usług (VAT) w wysokości obowiązującej w dniu wystawienia faktury. Płatność (sposób i termin) za wykonaną usługę określa umowa z Klientem lub faktura/rachunek.

  1. Tryb reklamacyjny. Klient może zasięgać informacji, zgłaszać uwagi i reklamacje związane

z wykonywaniem przez Pośrednika Umowy osobiście w biurze Pośrednika, telefonicznie lub mailowo, zgodnie z danymi Pośrednika podanymi na wstępie Umowy. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać: dane kontaktowe Klienta, dokładny opis i powód reklamacji. Rozpatrzenie reklamacji następuję w najszybszym, możliwym terminie w formie ustnej, elektronicznej, pisemnej (zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z Klientem), nie później niż w ciągu 14 dni od zgłoszenia.

  1. Odstąpienie od umowy. Klient może realizować prawo odstąpienia od umowy poprzez złożenia oświadczenia Pośrednikowi w formie pisemnej w terminie określonym w umowie.   W przypadku rozpoczęcia realizacji usługi przez biuro nieruchomości Klient będzie zobowiązany do zapłaty opłaty ryczałtowej w wysokości 50 % należnego wynagrodzenia zgodnie z zapisem pkt 4.1 powyżej.
  2. Umowa z Klientem określa czas trwania umowy oraz sposób i przesłanki jej wypowiedzenia.

 

 

Chcesz zgłosić ofertę?

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam! Dzięki temu łatwo zweryfikujesz czy możesz spodziewać się szybkiej sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Co w przypadku, kiedy nie znajdziesz ogłoszenia zbliżonego do Twojej oferty? Możesz dać nam znać mimo wszystko, jeśli to atrakcyjna propozycja z pewnością znajdziemy dla niej miejsce w naszym serwisie.

Sprawdź ogłoszenia
Dysponujesz nieruchomością?

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a na pewno się do Ciebie odezwiemy. Szybki kontakt umożliwi nam szybszą publikację Twojej oferty w naszym serwisie! Pamiętaj, że publikując oferty w naszym serwisie zyskujesz nie tylko szerokie grono potencjalnych zainteresowanych (prowadzimy działalność na terenie całego kraju), ale również profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy pomogą Ci sprzedać lub wynająć nieruchomość szybko i sprawnie.

Zgłoś swoją ofertę
Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera

Chcesz być informowany o nowych ofertach w naszym serwisie? Spersonalizuj ustawienia, a otrzymasz jedynie powiadomienia o tych ofertach, które faktycznie Cię interesują!

Zapisz się do newslettera
Kurpiel Nieruchomości
House of Cards Apartments
Kurpiel Finanse
Karta Bezpieczeństwa COVID-19
Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!

Kurpiel Nieruchomości Oddział Rzeszów
al. Tadeusza Rejtana 20a p.VI, 35-304 Rzeszów

Kontakt
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek Internet Explorer, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu