Nowa Inwestycja Energooszczędnych Domów - Rozwiązania Unikalne w skali Polski
Osiedle Ciepłych Szeregówek przy ul. Legionistów w Rzeszowie (Budziwój).
Inwestycja składa się z 6 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni ~120m2
Przedmiotem ogłoszenia jest Energooszczędny, Pasywny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni 119,71m2
//STRONA INWESTYCJI : https://cieplemieszkania-budziwoj-legionistow.g-gk.com
cieplemieszkania-budziwoj-legionistow.g-gk●com/ - (skopiuj link do przeglądarki i zamień znak "●" na kropkę)
// ENERGOOSZCZĘDNE ROZWIĄZANIA - CIEPŁO ZA 0 zł
- Każdy dom posiada wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła (rekuperacja) co gwarantuje czyste powietrze oraz oszczędności na ogrzewaniu,
- Każdy dom posiada niezależną pompę Ciepła - do ogrzewanie podłogowego
- Każdy dom posiada niezależną instalację paneli fotowoltaicznych - darmowy prąd
- Ogrzewanie podłogowe na całości budynku na wszystkich kondygnacjach
// INWESTYCJĘ WYRÓŻNIA
To co wyróżnia inwestycję to przede wszystkim nacisk na energooszczędność funkcjonalność oraz estetykę budynku.
- Stosujemy najlepsze dostępne na rynku materiały,
- Zapewniamy bardzo dobre docieplenie ścian (styropian 20cm),
- Docieplamy poddasze pianką PUR (doskonała izolacja),
- Profesjonalnie docieplamy budynki (specjalizujemy się w tym od ponad 20 lat),
// DODATKOWO
- Duże wygodny taras i balkon oraz duże okna zapewniające swobodny dopływ światła do pokoi,
- Do domu przynależą 2 miejsca parkingowe oraz ogródek (około 50m2)
// DZIAŁAJĄCE ROZWIĄZANIA
Pierwowzorem tej inwestycji jest zakończona już inwestycja ciepłych mieszkań w Malawie koło Rzeszowa, gdzie mieszkańcy już od 5 lat cieszą się rozwiązaniami przy których koszt ciepła oscyluje wokół 0zł. Obecna inwestycja będzie jeszcze bardziej nowoczesna i wdrożone zostaną sprawdzone i działające rozwiązania zapewniające maksymalną niezawodność i energooszczędność.
// TERMIN ODDANIA INWESTYCJI
Termin oddania III kwartał 2021
Już teraz można dokonywać rezerwacji
// STAN DEWELOPERSKI OBEJMUJE
Mieszkania oddawane będą w stanie deweloperskim, który obejmuje:
- budynek ocieplony 20 cm warstwą styropianu.
- bardzo szczelne okna 3 szybowe, 7 komorowe z funkcją rozszczelniania zamontowane techniką ciepłego montażu niwelującego straty ciepła przy balkonach i tarasach
- docieplenie dachu ( warstwa 25cm pianki poliuretanowej)
- elewacja tynk silikonowy wstawki imitacji drewna oraz kamienia naturalnego
- poszycie dachu blacha trapezowa z wydłużonym terminem gwarancji dostosowanej do paneli fotowoltaicznych.
- Pompa ciepła zostanie umieszczona na balkonach, zbiornik na ciepła wodę w łazience.
- Rekuperacja na parterze w korytarzu pod sufitem. Rekuperacja na piętrze w skosach poddasza.
- Fotowoltaika na mieszkanie 3,5 KW, szeregówkach 4,5 KW
- Kanały wentylacyjne będą zabudowane pod sufitem.
- Budynki wykonany w technologii pasywnej
- ogrzewanie budynku pompa ciepła
- ogrzewanie ciepłej wody pompa ciepła ze zbiornikiem 200-300 litrów
- fotowoltaika zamontowana indywidualnie do każdego mieszkania ( pozyska prąd zostanie wykorzystany do wszystkich urządzeń elektrycznych w domu)
- instalacja elektryczna z indywidualnym opomiarowaniem
- instalacja wodna z indywidualnym opomiarowaniem
- wentylacja pomieszczeń – rekuperacja
- instalacja domofonowa wraz z osprzętem
- internet i telewizja naziemna i satelitarna
- drzwi do lokalu mieszkalnego – antywłamaniowe, atestowane
- wykończenie ścian tynk gipsowy ( do jednokrotnego szpachlowania )
- posadzka – wylewka
- stolarka okienna – PCV, 3 szybowa, 7 komorowa z funkcją rozszczelniania IGLO ENERGY DRUTEX
- parapety aglomarmur grubość 2 cm
- balkony wykończone, posadzka płytki, konstrukcja balustrad stalowa ze szklanym wypełnieniem
- wykonane przyłącza ( kanalizacja, woda, prąd )
- ogrzewanie na całej powierzchni pomieszczeń
- grzejnik drabinkowy w łazience
- przypisane miejsce parkingowe
- możliwość zamontowania klimatyzacji.
- Indywidualna kotłownia w każdym lokalu ( tj zestaw pompy ciepła ze zbiornikiem na ciepłą wodę oraz zestaw paneli fotowoltaicznych)
- parkingi wyłożone kostką lub płyty jumbo
- ogródki wydzielone ogrodzone
--
Zadzwoń lub umów się na spotkanie - Zapraszam!
Bezpośredni Przedstawiciel Dewelopera i Opiekun Inwestycji
Jacek Fura
530 994 777
Nie wiesz czy możesz pozwolić sobie na zaciągnięcie i spłacanie kredytu? Skorzystaj z naszego kalkulatora i przekonaj się już teraz.
Wyliczone raty są jedynie przykładowe i mogą się różnić w zależności od banku udzielającego kredyt. W celu weryfikacji, mogą Państwo skorzystać z kalkulatorów rat kredytowych, znajdujących się bezpośrednio na stronach banków.
Dodawanie ofert do schowka wymaga zalogowania do Konta Klienta. Jeżeli nie posiadasz jeszcze darmowego konta, skorzystaj z Formularza rejestracji - w przeciwnym wypadku: Zaloguj się.
Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam! Dzięki temu łatwo zweryfikujesz czy możesz spodziewać się szybkiej sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Co w przypadku, kiedy nie znajdziesz ogłoszenia zbliżonego do Twojej oferty? Możesz dać nam znać mimo wszystko, jeśli to atrakcyjna propozycja z pewnością znajdziemy dla niej miejsce w naszym serwisie.
Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a na pewno się do Ciebie odezwiemy. Szybki kontakt umożliwi nam szybszą publikację Twojej oferty w naszym serwisie! Pamiętaj, że publikując oferty w naszym serwisie zyskujesz nie tylko szerokie grono potencjalnych zainteresowanych (prowadzimy działalność na terenie całego kraju), ale również profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy pomogą Ci sprzedać lub wynająć nieruchomość szybko i sprawnie.
Chcesz być informowany o nowych ofertach w naszym serwisie? Spersonalizuj ustawienia, a otrzymasz jedynie powiadomienia o tych ofertach, które faktycznie Cię interesują!