Znajdź swoje wnętrze

Obiekt komercyjny na sprzedaż o pow. 1 014,58 m2

Obiekt komercyjny na sprzedaż o pow. 1 014,58 m2
Cechy główne

Parametry oferty

 • Typ nieruchomości
  Obiekt komercyjny
 • Lokalizacja oferty
  Przemyśl
 • Metraż
  1 014,58 m2
 • Pow. działki
  0,22 Ha
 • Nr oferty
  98/5738/OOS
 • Typ transakcji
  Sprzedaż
 • Cena
  2 200 000,00 PLN
 • Cena za m2
  2 168,38 PLN
Kontakt z opiekunem
Poznaj szczegóły

Opis oferty

Kilka lat temu w budynku przy ul. Grunwaldzkiej nr 17 działało przemyskie Gimnazjum Nr 5. Budynek dydaktyczny został wzniesiony w końcowych latach XIX wieku, w systemie tradycyjnym, jako trzykondygnacyjny z częściowym podpiwniczeniem oraz poddaszem gospodarczym, o łącznej powierzchni użytkowej 1014,58 m2 (parter – 401,6 m2, I piętro 229,98 m2, II piętro – 234,15 m2, piwnica –148,85 m2). Z trzech stron nieruchomość ograniczona jest ulicami: Grunwaldzką, Świętego Józefa i Księcia Józefa Poniatowskiego. Od strony ulic ogrodzona została metalowym ogrodzeniem oraz drzewkami ozdobnymi. Jej wschodnia część zagospodarowana została jako boisko ziemne. Budynek stanowi skrajny element zwartej zabudowy bezpośrednio sąsiadującej z ulicą Grunwaldzką i od strony zachodniej przylega do budynku mieszkalnego, wielorodzinnego. Do ww. budynku przylega sala gimnastyczna z tego samego okresu (o powierzchni 149,5 m2) oraz od strony zachodniej przewiązka łącząca obydwa budynki, wybudowana później. Sala gimnastyczna i łącznik są jednokondygnacyjne, bez podpiwniczenia. Budynki wyposażone są w instalacje: elektroenergetyczną, kanalizacyjną, wodociągową, ciepłowniczą (woda ciepła MPEC), telekomunikacyjną, przeciwpożarową.
Budynek dydaktyczny wraz z salą gimnastyczną wpisane zostały do rejestru zabytków nieruchomych województwa podkarpackiego pod numerem A-989. Nieruchomość nie jest objęta obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosząca 2 200 000,00 zł (słownie: dwa miliony dwieście tysięcy złotych 00/100) brutto (podatek VAT zwolniony), w tym:
- łączna cena budynków: 1 856 800,00 zł,
- cena gruntu: 343 200,00 zł
to cena ustalona do przetargu ustnego nieograniczonego, który odbędzie się 28 października 2020 r. (środa) o godzinie 10:30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 19.
Od ceny części nieruchomości wpisanej do rejestru zabytków, obliczonej proporcjonalnie od wylicytowanej ceny za nieruchomość, zostanie udzielona bonifikata w wysokości 10 %%. Ustalona w przetargu cena nieruchomości pomniejszona o bonifikatę, podlega zapłacie nie później niż do dnia zawarcia umowy przenoszącej własność.
Więcej szczegółów w ogłoszeniu o przetargu: https://bip.przemysl.pl/58653/642/prezydent-miasta-przemysla-przy-ul-grunwaldzkiej-17-w-przemyslu.html

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

 • Cena za m2: 2 168,38 PLN
 • Powierzchnia działki - jednostka: ha
 • Kształt działki: Trapez
 • Szerokość działki (mb.): 40
 • Długość działki (mb.): 60
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Teren ogrodzony: tak
 • Nazwa budynku: Budynek po szkole przy ul
 • Stan budynku: Dobry
 • Rok budowy: 1890
 • Woda: tak
 • Ciepła woda: Wodociąg miejski
 • Prąd: tak
 • Rodzaj ogrzewania: CO miejskie
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Odl. od centrum miasta [km]: 1
 • Komunikacja: Autobus
2 200 000,00 PLN
0,00 PLN
25 lat
0,00 PLN
2 200 000,00 PLN
Potrzebujesz funduszy?

Rozważasz wzięcie kredytu?

Nie wiesz czy możesz pozwolić sobie na zaciągnięcie i spłacanie kredytu? Skorzystaj z naszego kalkulatora i przekonaj się już teraz.

Ważne...

Pamiętaj, że...

Wyliczone raty są jedynie przykładowe i mogą się różnić w zależności od banku udzielającego kredyt. W celu weryfikacji, mogą Państwo skorzystać z kalkulatorów rat kredytowych, znajdujących się bezpośrednio na stronach banków.

Kredyt
Gdzie leży nieruchomość?

Lokalizacja oferty

Masz pytanie dotyczące oferty?

Kontakt z opiekunem

Witold Wołczyk
Witold Wołczyk
Telefon: 605253543
* - pola wymagane
Komunikat
Możesz też sprawdzić...

Podobne oferty

Obiekt komercyjny na sprzedaż o pow. 1 014,58 m2 - Kalkulator opłat
Wybierz typ nieruchomości: *
PLN
9 999,00 PLN
9 999,00 PLN
9 999,00 PLN
0,00 PLN
0,00 PLN
9 999,00 PLN
9 999,00 PLN
999 999,00 PLN

UWAGA: Do powyższej kwoty należy doliczyć opłatę za wypisy z aktu notarialnego, która jest opłatą zmienną i może wynosić maksymalnie do 350 zł.

* - pola wymagane
Obiekt komercyjny na sprzedaż o pow. 1 014,58 m2 - Poleć znajomemu
Podaj niezbędne dane:
* - pola wymagane
Komunikat
Komunikat

Dodawanie ofert do schowka wymaga zalogowania do Konta Klienta. Jeżeli nie posiadasz jeszcze darmowego konta, skorzystaj z Formularza rejestracji - w przeciwnym wypadku: Zaloguj się.

Chcesz zgłosić ofertę?

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam! Dzięki temu łatwo zweryfikujesz czy możesz spodziewać się szybkiej sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Co w przypadku, kiedy nie znajdziesz ogłoszenia zbliżonego do Twojej oferty? Możesz dać nam znać mimo wszystko, jeśli to atrakcyjna propozycja z pewnością znajdziemy dla niej miejsce w naszym serwisie.

Sprawdź ogłoszenia
Dysponujesz nieruchomością?

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a na pewno się do Ciebie odezwiemy. Szybki kontakt umożliwi nam szybszą publikację Twojej oferty w naszym serwisie! Pamiętaj, że publikując oferty w naszym serwisie zyskujesz nie tylko szerokie grono potencjalnych zainteresowanych (prowadzimy działalność na terenie całego kraju), ale również profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy pomogą Ci sprzedać lub wynająć nieruchomość szybko i sprawnie.

Zgłoś swoją ofertę
Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera

Chcesz być informowany o nowych ofertach w naszym serwisie? Spersonalizuj ustawienia, a otrzymasz jedynie powiadomienia o tych ofertach, które faktycznie Cię interesują!

Zapisz się do newslettera
Kurpiel Nieruchomości
House of Cards Apartments
Galicja Finanse
Karta Bezpieczeństwa COVID-19
Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!

Kurpiel Nieruchomości Oddział Rzeszów
al. Tadeusza Rejtana 20a p.VI, 35-304 Rzeszów

Kontakt
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek Internet Explorer, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu