Znajdź swoje wnętrze
Pomoc w zarządzaniu

Zarządzanie nieruchomościami

W ramach naszej działalności oferujemy również profesjonalną administrację i zarządzanie nieruchomościami. Oferta ta skierowana jest nie tylko do wspólnot mieszkaniowych, ale także budynków wielorodzinnych jak i właścicieli mieszkań wynajmowanych długoterminowo lub krótkoterminowo. Zapewniamy kompleksową obsługę m.in. w zakresie:

  • sporządzania rocznych sprawozdań finansowych,
  • rozliczania kosztów utrzymania części wspólnych budynku,
  • prowadzenia ksiąg obiektów zawierających informację o stanie prawnym nieruchomości, kartę inwentaryzacyjną, dokumentację eksploatacyjną oraz bieżącą konserwację,
  • prowadzenia finansów wspólnoty,
  • prowadzenia ewidencji lokali mieszkalnych, użytkowych i garaży,
  • przeprowadzania przetargów na inwestycje celem znalezienia najlepszej oferty,
  • mediowania pomiędzy współwłaścicielami nieruchomości,
  • dokonywania modernizacji obiektów, celem stworzenia lepszych warunków dla mieszkańców,
  • i wiele więcej.

W przypadku administracji najmami zajmujemy się wynajmem lokali w trybie długoterminowym oraz wynajmem inwestycyjnym krótkoterminowym, celem całkowitego odciążenia właściciela od wszelkich spraw i problemów związanych z lokalem.

Chcesz zgłosić ofertę?

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam! Dzięki temu łatwo zweryfikujesz czy możesz spodziewać się szybkiej sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Co w przypadku, kiedy nie znajdziesz ogłoszenia zbliżonego do Twojej oferty? Możesz dać nam znać mimo wszystko, jeśli to atrakcyjna propozycja z pewnością znajdziemy dla niej miejsce w naszym serwisie.

Sprawdź ogłoszenia
Dysponujesz nieruchomością?

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a na pewno się do Ciebie odezwiemy. Szybki kontakt umożliwi nam szybszą publikację Twojej oferty w naszym serwisie! Pamiętaj, że publikując oferty w naszym serwisie zyskujesz nie tylko szerokie grono potencjalnych zainteresowanych (prowadzimy działalność na terenie całego kraju), ale również profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy pomogą Ci sprzedać lub wynająć nieruchomość szybko i sprawnie.

Zgłoś swoją ofertę
Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera

Chcesz być informowany o nowych ofertach w naszym serwisie? Spersonalizuj ustawienia, a otrzymasz jedynie powiadomienia o tych ofertach, które faktycznie Cię interesują!

Zapisz się do newslettera
Kurpiel Nieruchomości
House of Cards Apartments
Kurpiel Finanse
Karta Bezpieczeństwa COVID-19
Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!

Kurpiel Nieruchomości Oddział Rzeszów
al. Tadeusza Rejtana 20a p.VI, 35-304 Rzeszów

Kontakt
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek Internet Explorer, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu